STRONA GŁÓWNA DODAJ TOP KONTAKT

Szukaj

Profil

LOGIN

HASŁO

ZAREJESTRUJ SIĘ

Najpopularniejsze

Czy wiesz, że DNA bananów w 50% pokrywa się z DNA ludzkim!?
Czy wiesz, że powierzchnia Księżyca jest o około cztery razy większa od powierzchni Europy!?
Czy wiesz, że świstaki potrafią przebywać w stanie hibernacji do 75% długości swojego życia!?
Czy wiesz, że największym zwierzęciem na Ziemi jest Płetwal Błękitny? Waży nawet 190 ton, a jego długość dochodzi do 33 metrów!
Czy wiesz, że samolot pasażerski lecący przez Atlantyk spala średnio 60 tysięcy litrów paliwa? Przeciętny kierowca samochodu spaliłby tyle w ciągu 50 lat!

Reklama

Ciekawostki

Liczba ciekawostek: 316

Liczba użytkowników: 14

Najwięcej ciekawostek dodał: Ciekawski

DODAJ CIEKAWOSTKĘ

Tutaj możesz dodać swoją własną ciekawostkę. Wystarczy tylko, że poniżej wybierzesz obrazek ze swojego komputera i wpiszesz treść ciekawostki! Następnie wybiesz kategorię i kliknij przycisk dodaj, a twoja ciekawostka trafi do poczekalni, gdzie użytkownicy zdecydują czy nadaje się na stronę główną. To wszystko, to takie proste. Podziel się z innymi swoją ciekawostką, może to właśnie ona najbardziej spodoba się innym. To takie proste, zrób to już teraz!

Treść ciekawostki powinno formułować się tak, by było dokończeniem zdania "Czy wiesz, że...".

Zalecane jest, by treść ciekawostki zawierała nie więcej niż 250 znaków. Maksymalna ilość znaków możliwych do wpisania wynosi 350.

Akceptowane formaty obrazków to: jpg i png. Maksymalny rozmiar pliku to 976 kB.Wybierz obrazek:Tytuł:Treść ciekawostki:Kategoria:ZOBACZ TE KATEGORIE CIEKAWOSTEK

Strona GłównaTopKontaktZasadyPolityka Prywatności

Powiązane strony:
Gwint News - Gwintownia.pl - Na luźno o Gwincie!

Gwint News - Gwintownia.pl - Na luźno o Gwincie!

Wieszze.pl - polski serwis prezentujący najciekawsze ciekawostki z różnych dziedzin życia. Przedstawione w przystępny sposób skutecznie sprawią, że z przyjemnością dowiesz się nowych rzeczy. Znajdziesz tutaj interesujace informacje, o których wcześniej nie wiedziałeś. Darmowe konto daje Ci możliwość dodawania swoich własnych ciekawostek i dzielenia się nimi z ludźmi z całego świata. Dołącz do szerokiego grona użytkowiników!

Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za wstawiane przez użytkowników ciekawostki. Jeśli uważasz, że ktoś wykorzystał np. obrazek, będący Twoją własnością napisz do administratora, a wymieni go na inny.

© Wszystkie prawa zastrzeżone