Wieszze.pl logo
STRONA GŁÓWNA DODAJ TOP KONTAKT

Szukaj

Profil

LOGIN

HASŁO

ZAREJESTRUJ SIĘ

Najpopularniejsze

Czy wiesz, że słonie to jedyne ssaki, które nie potrafią skakać!?
Czy wiesz, że lisy potrafią udawać martwego leżąc bez ruchu z wyciągniętym językiem!? W ten sposób przywabiają drapieżne ptaki!
Czy wiesz, że węże nie mrugają!?
Czy wiesz, że DNA bananów w 50% pokrywa się z DNA ludzkim!?
Czy wiesz, że przez most Golden Gate, w Stanach Zjednoczonych przejeżdża codziennie ponad 120 tysięcy samochodów!?

Reklama

Ciekawostki

Liczba ciekawostek: 630

Liczba użytkowników: 52

Najwięcej ciekawostek dodał: Ciekawski

DODAJ CIEKAWOSTKĘ

Tutaj możesz dodać swoją własną ciekawostkę. Wystarczy tylko, że poniżej wybierzesz obrazek ze swojego komputera i wpiszesz treść ciekawostki! Następnie wybiesz kategorię i kliknij przycisk dodaj, a twoja ciekawostka trafi do poczekalni, gdzie użytkownicy zdecydują czy nadaje się na stronę główną. To wszystko, to takie proste. Podziel się z innymi swoją ciekawostką, może to właśnie ona najbardziej spodoba się innym. To takie proste, zrób to już teraz!

Treść ciekawostki powinno formułować się tak, by było dokończeniem zdania "Czy wiesz, że...".

Zalecane jest, by treść ciekawostki zawierała nie więcej niż 250 znaków. Maksymalna ilość znaków możliwych do wpisania wynosi 350.

Akceptowane formaty obrazków to: jpg i png. Maksymalny rozmiar pliku to 976 kB.Wybierz obrazek:Tytuł:Treść ciekawostki:Kategoria:

Tag 1:Tag 2:Tag 3:

ZOBACZ TE KATEGORIE CIEKAWOSTEK

Strona GłównaTopKontaktZasadyPolityka Prywatności

Powiązane strony:


Gwint News - Gwintownia.pl - Na luźno o Gwincie!

Gwint News - Gwintownia.pl - Na luźno o Gwincie!

Wieszze.pl - polski serwis prezentujący najciekawsze ciekawostki z różnych dziedzin życia. Przedstawione w przystępny sposób skutecznie sprawią, że z przyjemnością dowiesz się nowych rzeczy. Znajdziesz tutaj interesujace informacje, o których wcześniej nie wiedziałeś. Darmowe konto daje Ci możliwość dodawania swoich własnych ciekawostek i dzielenia się nimi z ludźmi z całego świata. Dołącz do szerokiego grona użytkowiników!

Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za wstawiane przez użytkowników ciekawostki. Jeśli uważasz, że ktoś wykorzystał np. obrazek, będący Twoją własnością napisz do administratora, a wymieni go na inny.

© Wszystkie prawa zastrzeżone